Tvoříme kvalitní webové stránky


Webová prezentace na internetu je dnes u mnoha profesí nejdůležitějším článkem mezi Vámi a Vašimi klienty. Webové stránky dnes informují, zprostředkovávají ale hlavně prodávají Vaší službu či výrobek.

Co musí mít každá webová stránka?

  • Rychlost načtení pod 3 vteřiny, nechcete nikoho odradit
  • Čistý a responzivní design webových stránek
  • Kvalitní obsah který zaujme vaše zákazníky
  • Redakční systém, který dokážete obsluhovat za pár minut
  • Napojení na analytické nástroje pro správu dat a jejich vyhodnocení

Jak prorazit se svým webem do světa internetu?

V dnešní době je nepřeberné množství webových řešení od statického webu po vysoce propracované webové stránky. Mnoho lidí zvolilo variantu “homemade” a spálilo se.

Webové stránky zdarma Vám povětšinou nepřinesou žádný užitek a tak je v naší branži známá jedna poučka.

"Čím levnější webové stránky jsi si pořídil, tím pro tebe budou dražší”.

Zpráva tohoto citátu je jasná. Weby zdarma či amatérské weby za tisícovku nepřináší žádnou hodnotu Vaší firmě, jelikož je zákazníci či koncový uživatelé jednoduše nenajdou.

Získejte zdarma nabídku

Proces tvorby webových stránek

Konzultace

Na začátku je velice důležité vyjasnit si, jaké je vaše představa o budoucí webové stránce, co všechno by web měl umět, jak by měl být rozvržené jednotlivé prvky a na koho bude web ve finále cílený.

desgin process

Strategie

Web je jako strategická hra. Ze začátku musíte velmi pilně budovat, mít plán a strategii. Nalítnout někam a doufat, že to vyjde? Ne to nedoporučujeme. Lepší je dobré věci převzít od soupeře a z jeho chyb se náležitě poučit. A hlavně… hlavně vědět co chci, jak toho chci dosáhnout a kdy toho chci dosáhnout. Pokud strategii máte, tak se přizpůsobíme. Je-li tomu naopak, tak strategii společně vytvoříme.

design process

Design

Zeptáme se Vás na vaší představu, jak by stránky měly vypadat, jaké prefereujete barvy a jak má být samotná stránka rozvržená, jestli chcete a nebo máte logo. Když máme tyto informace jsem schopni do 2 dní vytvořit návrh úvdoní stránky.

seo process

Obsah

Vzhled je jedna věc, která musí na první pohled upoutal. Pokud chcete mít však kvalitní webové stránky, tak je musíte naplnit kvalitním obsahem. To je přeci logické ne? Krásný bazén bez vody Vám také moc radosti neudělá. Ideální je, když obsah dodáte vy a my Vám navrhneme jen určité korekce v opačném případě vytvoříme od A do Z.

seo process

Finální projekt

Progetto completato neboli projekt je hotový. Teď už je třeba jen ladit a analyzovat tedy pokud nejste naprosto spokojení. Po předání webu Vám navrhneme další možné postupy spolupráce a je jen na Vás, kam budete chtít Váš projekt směřovat.

seo process