08.06.2018   Novinky  
Admin   Tagy:

Připravili jsme si pro Vás zbrusu nové webové stránky, které jsou intuitivnější a přehlednější. Po rozšíření našeho portfolia služeb nám naše staré webové stránky již nevyhovovaly. Tak jsme se rozhodli, že kovářova kobyla potřebuje nové obutí.

Přehledný seznam služeb pro webové stránky

Tvorbu webových stránek na míru děláme již delší dobu a stále to je naše preferované webové řešení, avšak nyní představujeme tvorbu webů také na nejpoužívanějším redakčním systému na světě tedy na WordPressu. Správně optimalizovaná wordpressová prezentace dokáže ve světě internetu zaujmout nejednoho zákazníka.

Čísla nás baví a jsou v dnešní době na internetu nepostradatelná. Analýzy klíčových slov či analýzy dat k úspěšným projektům prostě patří. Nově používáme ještě více nástrojů na vyhodnocování úspěšnosti Vašeho webu a následnou optimalizaci pro vyhledávače i pro zákazníky! 

Stejně jako prázdná sklenice před žízní v poušti nezachrání, tak také chabě naplněný web  nepřesvědčí téměř žádné zákazníky. Webové stránky by měly mít myšlenku, plán a strategii. Všechny tyto věci zajišťuje společně forma a obsah. Tvorba textů a obsahu byla, je a bude zásadním pro úspěch webu.

Vývoj

Úplně Vám nesedí již zmiňovaný WordPress. Nevadí. Umíme udělat vlastní redakční systém podle Vašich představ nebo jinou webovou aplikaci, která Vám i Vašim zákazníkům značně usnadní život.

Prodej zboží se v některých odvětvích z velké části přesunul na internet, kde vládnou eshopy. Chcete se stát součástí internetové komerce? Tak si u nás neváhejte objednat eshop na míru.

Sortiment služeb jsme rozšířili na základě poptávky zákazníků a nyní Webforyou nabízí kompletní webová řešení pro širokou škálu klientů.