03.07.2018   Podnikání  
Admin   Tagy:

Je rok 2018 a všude se hovoří o průmyslu 4.0. Průmysl se automatizuje a stále více pracujících se přesouvá do služeb. A kde své svužby jinde inzerovat než na internetu. 

Nemám webové stránky a ani je nechci

Pokud někdo v roce 2018 poskytuje služby a chce získavat nové zákazníky, tak webové stránky jsou ideální platformou. Jelikož však web mají téměř všichni, tak záleží na kvalitě webu i samotné služby. To bychom však odbočili. Zpět k těm, co web nemají. 

Důvody proč ještě nemám v roce 2018 webové stránky

Příčin je mnoho a jednou z nich je například i to, že mají dostatek zakázek a práce.

"V 90. letech jsem je taky neměl a jak to šlapalo."    

Doba se mění neuvěřitelnou rychlostí a pozdní reakce Vás může stát živnost (ne život).

"Mám práce nadhlavu."

Web není jen o získávání nových příležitostí, ale také o vztahu se zákazníkem a vytváření identity firmy. Umožňuje prezentaci Vaší práce a umožňuje zákazníkovi získat kontakt, otevírací dobu. Na to je dobré myslet!

"Nechci se o nic starat."

Nastavení procesů a nutnosti údržby webu je na vlastníkovi. Platí však, že web údržbu a aktualizace potřebuje. Nelze vytvořit webové stránky a pak je nechat lenivět několik let.

Ehm vlastně jde, určitá část soukromníků to dělá a je to zásadně v jejich neprospěch.

"Je to moc drahé."

Jeden z největších mýtů. Jako kdyby jste viděli Mercedes GL a řekli, že auta jsou moc drahá a k ničemu. Přeci nelze takto generalizovat. Některá auta jsou drahá a k ničemu, ale jsou i auta levná, která dokáží dlouho věrně sloužit. Slušný web si dnes můžete pořídit již s cenou od 7500 bez dalších provozních měsíčních nákladů! A jednostránkovou internetovou vizitku, která Vás bude reprezentovat ještě levněji.

Sečteno a vygoogleno

Ne nadarmo se webovým stránkám říká internetová vizitka. Je to vizitka Vašeho podnikání a toho, jak se Vám daří. Internetová vizitka patří k základní výbavě pro podnikání v roce 2018. A mít základní výbavu se vyplatí nejen v autě :)

Související články


blog image

31.10.2018

Jak a kde získat kvalitní zpětné odkazy?

Zpětné odkazy jsou velice důležité pro viditelnost Vašeho webu ve světě internetu. Nejenže přivádějí návštěvníky na Váš web přímo, ale také zvyšují relevanci Vaší webové

blog image

22.10.2018

Levné webové stránky mohou být dobré, ale pozor!

Webové stránky levně mohou firmu draze poškozovat. Tento argument je častý a má jistě svojí platnost. Ve světě webových stránek se však často setkáváme tak