22.10.2018   Podnikání  
Admin   Tagy:

Webové stránky levně mohou firmu draze poškozovat. Tento argument je častý a má jistě svojí platnost. Ve světě webových stránek se však často setkáváme také s drahými weby, které poškozují firmu stejně jako odfláklá a levná webová prezentace.

Majitel firmy se musí vždy dvakrát rozmyslet, jakou pro něj web má prioritu. Roky, kdy mnoho podnikatelů podceňovali internet, jsou nenávratně pryč. Internet a webové prezentace ukázaly svoji neuvěřiltelnou sílu.

Levné webové stránky pro boháče

Webové stránky jsou firemní vizitkou na internetu a často jsou tím prvním místem, kde se zákazník může setkat s firmou a nacítit její kulturu. Kvalitní a bezchybné webové stránky oddělují úspěšné od neúspěšných.

"Chci levné webové stránky."

Chci levné webové stránky a kvalita, proces tvorby jsou až na druhém místě. Cena webu je pro mnoho klientů tím zásadním měřítkem služby. Kvalita až na druhém místě. Někdy tak například 20 % rozdíl v ceně rozhoduje prioritně pro levné řešení.

Co je levný web a co drahá webová prezentace?

Drahé webové strnánky jsou vždy ty, které prodělávají a letné naopak ty výdělečné. Nejde zásadna vrazit hlanici mezi to, co je levné a drahé. Prvně by si každý potencionální klient měl položit tyto otázky:

  • Proč webové stránky chci
  • Co je cílem webových stránek
  • Případně jak budou stránky výdělečné

Některé weby jsou pouze internetovými vizitkami k domluvení služby. Jiné plně automatizované eshopy po nastavení již nepotřebují při běžné činnosti ke konverzi zásah člověka.

Cena je důležitá, kvalita více

Levné webové stránky mohou být dobré, ale je to hledání jehly v kupce sena. Nejlepší je nechat si vystavit několik nabídek a podle profesionality nabídek vybírat. Podle čeho se ještě rozhodovat a čemu dávat prioritu možná více než ceně?

  • webovým stránkám firmy 
  • profesionalitě nabídky
  • provázání s marketingem
  • komplexnost služby 
  • práce s klientem

Související články


blog image

31.10.2018

Jak a kde získat kvalitní zpětné odkazy?

Zpětné odkazy jsou velice důležité pro viditelnost Vašeho webu ve světě internetu. Nejenže přivádějí návštěvníky na Váš web přímo, ale také zvyšují relevanci Vaší webové

blog image

03.07.2018

Poskytuji služby a v roce 2018 ještě nemám web!

Je rok 2018 a všude se hovoří o průmyslu 4.0. Průmysl se automatizuje a stále více pracujících se přesouvá do služeb. A kde své svužby jinde inzerovat než na internetu. 

Nemám webové stránky a ani